HASAN KALYONCU
ÜNİVERSİTESİ

www.hku.edu.tr

Erasmus+ Başvuru Sonuçları


Yayın Tarihi: 27.10.2017


Paylaş

No

Öğrenci

Fakülte - Bölüm

Tür

Yazılı
Dil
Sınavı

Sözlü
Dil
Sınavı

Ek
Puan

GPA

Toplam
Puan

Sonuç

1 Nisar ERKUT Sosyal Bilimler Enstitüsü
Uluslararası Ticaret ve Lojistik ABD
Eğitim 32 36 0 3 54,93 FAILED
2 Ömer Faruk DEMİRKIRAN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Uluslararası Ticaret ve Lojistik
Eğitim 45 55 0 2,9 60,7 FAILED
3 Hikmatyor HASANOV İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Uluslararası Ticaret ve Lojistik
Eğitim 32 60 0 2,4 51,07 FAILED
4 Muhammet Emin KAÇMAZER İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Uluslararası Ticaret ve Lojistik
Eğitim 14 16 0 3,3 48,55 FAILED
5 Derya ASLAN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Uluslararası Ticaret ve Lojistik
Eğitim 24 0 0 2,4 39,15 FAILED
6 Ömer KAR İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Uluslararası Ticaret ve Lojistik
Eğitim 0 0 0 2,6 33,32 FAILED
7 Sezai ÇİĞAY Sosyal Bilimler Enstitüsü
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ABD
Eğitim 47 60 0 3,3 67,17 SELECTED
8 Burak KILIÇ Sosyal Bilimler Enstitüsü
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ABD
Staj 38 50 0 3,6 65,78 SELECTED
9 Mehmet Ertuğrul KESKİN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Eğitim 81 70 0 3,7 85,23 SELECTED
10 İbrahim ÖZEN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Eğitim 44 46 0 2,7 57,02 FAILED
11 Merve DAĞLI İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Eğitim 32 0 0 2,6 45,1 FAILED
12 Hatice ÖZOĞLU İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Eğitim 23 0 0 2,5 40,08 FAILED
13 Büşranur YILDIZ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Eğitim 26 0 0 2,3 39,15 FAILED
14 Sefa ÖZTÜRK Eğitim Fakültesi
Sınıf Öğretmenliği
Eğitim 35 46 0 3,1 59,12 FAILED
15 Derya Nur TAŞ Eğitim Fakültesi
Sınıf Öğretmenliği
Eğitim 36 40 0 2,8 54,95 FAILED
16 Esma ÇOLAK Eğitim Fakültesi
Sınıf Öğretmenliği
Staj 36 36 0 2,9 54,7 FAILED
17 Aslı ÖZMETE Eğitim Fakültesi
Sınıf Öğretmenliği
Eğitim 23 40 0 3 52,27 FAILED
18 Ekrem Hakan ÇIĞ Eğitim Fakültesi
Sınıf Öğretmenliği
Eğitim 19 0 0 3 44,52 FAILED
19 Safine CANAN Eğitim Fakültesi
Sınıf Öğretmenliği
Staj 0 0 0 3 38,57 FAILED
20 Beyza YILMAZ Eğitim Fakültesi
Sınıf Öğretmenliği
Eğitim 0 0 0 2,4 31,1 FAILED
21 Özge KILINÇ Eğitim Fakültesi
Sınıf Öğretmenliği
Eğitim 0 0 0 2,2 29,35 FAILED
22 Büşra AKPOLAT Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 48 62 0 3,6 71,78 SELECTED
23 Ceren YILMAZ Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 31 85 0 3,4 66,72 SELECTED
24 Sümeyye Şeval SEZER Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 33 40 0 3,6 62,3 SUBTITUTE 1
25 Ayşe ALP Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 27 28 0 3,1 53,27 FAILED
26 Tuba AKİKOL Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 23 10 0 3,1 49,05 FAILED
27 Büşra YILDIRIM Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 25 0 0 3 47,08 FAILED
28 Elif Nur ÇAYLI Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 0 0 0 3,1 39,27 FAILED
29 Naşide KAYA Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 0 0 0 2,9 37,28 FAILED
30 Merve ÇOBAN Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 0 0 0 2,8 36,23 FAILED
31 Nursena YOZBATIRAN Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 0 0 0 2,7 34,83 FAILED
32 Esra GÜRBÜZ Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 0 0 0 2,6 33,67 FAILED
33 Erkan BOZGEYİK Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Eğitim 0 0 0 2,4 31,1 FAILED
34 Yağız SÖNMEZ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 37 34 0 3,4 61,52 SUBTITUTE 2
35 Ayşe İrem ÜNAL İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 38 0 0 3,6 58,52 FAILED
36 Şevket Uğur SUYABATMAZ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 28 0 0 2,9 46,85 FAILED
37 Hatice Kübra YILDIZ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 21 0 0 2,9 44,98 FAILED
38 Betül ERİKÇİ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 16 0 0 3,1 44,63 FAILED
39 Sema YAKICI İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Staj 0 0 0 3,5 44,4 FAILED
40 Sinem POLAT İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Staj 0 0 0 3,4 43,23 FAILED
41 Zeynep YILMAZ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 0 0 0 3,4 42,77 FAILED
42 Ersin ALPASLAN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 0 0 0 3,3 41,83 FAILED
43 Necla KANALICI İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 0 0 0 3,3 41,37 FAILED
44 Elif CÖMERT İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 0 0 0 3 37,75 FAILED
45 Büşra AKTAŞ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Eğitim 0 0 0 2,7 34,6 FAILED
46 Şeyma İYİYAPICI İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji
Staj 0 0 0 2,5 32,97 FAILED
47 Rümeysa Melike TAŞKIN Eğitim Fakültesi
Okul Öncesi Öğretmenliği
Eğitim 0 0 0 3,2 40,2 FAILED
48 Anıl ASLİM Eğitim Fakültesi
Okul Öncesi Öğretmenliği
Eğitim 0 0 0 3,1 39,62 FAILED
49 Ayça TAŞ Eğitim Fakültesi
Okul Öncesi Öğretmenliği
Eğitim 0 0 0 2,8 36,47 FAILED
50 Özge ULU Eğitim Fakültesi
Okul Öncesi Öğretmenliği
Eğitim 0 0 0 2,8 36,23 FAILED
51 Berat Nilsu MAMATLIOĞLU Eğitim Fakültesi
Okul Öncesi Öğretmenliği
Eğitim 0 0 0 2,7 35,3 FAILED
52 Kübra CERGİBOZAN Eğitim Fakültesi
Okul Öncesi Öğretmenliği
Eğitim 0 0 0 2,7 34,95 FAILED
53 Emine Meltem SERDAR Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 46 60 0 3,5 68,92 SELECTED
54 Selen ÇİFTCİ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 44 70 0 3,2 66,45 SELECTED
55 Mehmet Harun AÇIKKOL Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 55 75 0 2,8 66,15 SELECTED
56 İbrahim DURAKOĞLUGİL Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 72 95 -10 2,8 65,33 SELECTED
57 Yusuf Berkay METİNAL Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 63 75 0 2,4 64,05 SUBTITUTE 1
58 Mahbube EFE Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 47 64 0 2,8 62,52 SUBTITUTE 2
59 Deniz BULDUK Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 52 40 0 2,6 57,75 FAILED
60 Gülşen ÖZKES Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 43 67 0 2,3 55,38 FAILED
61 Yunus CANKER Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 36 26 0 2,8 52,73 FAILED
62 Mehmet GÜÇLÜER Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 30 20 0 2,8 49,03 FAILED
63 Yaren ILIKCA Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 45 0 0 2,5 48,37 FAILED
64 Sude DAŞDELEN Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 31 45 0 2,3 47,77 FAILED
65 Esra YAŞAR Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Staj 58 0 -10 2,9 47,7 FAILED
66 Kerem KAYA Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 30 0 0 2,8 45,92 FAILED
67 Kürşat DEĞİRMENCİ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 41 60 -10 2,5 45,62 FAILED
68 İsmail KIRIMOĞLU Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 0 0 0 3 37,87 FAILED
69 Ayşenur YARAR Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 0 0 0 2,8 35,53 FAILED
70 Büşra ÖZDEMİR Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 0 0 0 2,5 32,97 FAILED
71 Ece ERGÜLEÇ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 0 0 0 2,5 32,5 FAILED
72 Ayda UĞUR Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 0 0 0 2,3 29,7 FAILED
73 Muhammed Mustafa YAŞAR Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Staj 0 0 0 2,2 29,35 FAILED
74 Hilal Başak DOĞAN Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık
Eğitim 0 0 -10 2,6 24,02 FAILED
75 Mehmet Ali BULUT İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
İşletme
Eğitim 34 40 0 2,4 49 FAILED
76 Kevser TÜRKAY İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
İşletme
Eğitim 25 20 0 2,7 46,58 FAILED
77 Mehmet Emre BOZASLAN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
İşletme
Eğitim 24 28 0 2,5 45,57 FAILED
78 Abdullah GÖZ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
İşletme
Staj 0 0 0 2,8 36,35 FAILED
79 Münevver ÇALIŞIR İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
İşletme
Eğitim 0 0 0 2,3 30,17 FAILED
80 MOHAMMAD ABDULLAH Mühendislik Fakültesi
İnşaat Mühendisliği
Staj 64 99 5 2,8 77,9 SELECTED
81 Hasan KAVAK Mühendislik Fakültesi
İnşaat Mühendisliği
Staj 73 86 -10 2,9 65,85 SELECTED
82 Atalay EMRE Mühendislik Fakültesi
İnşaat Mühendisliği
Eğitim 51 68 0 2,7 63,12 SUBTITUTE 1
83 Fatma Büşra İNAN Mühendislik Fakültesi
İnşaat Mühendisliği
Eğitim 0 0 0 3,3 41,25 FAILED
84 Deniz Özgür BİLECAN Mühendislik Fakültesi
İnşaat Mühendisliği
Eğitim 32 0 0 2,2 40,32 FAILED
85 Merve KAHRAMAN Mühendislik Fakültesi
İnşaat Mühendisliği
Eğitim 0 0 0 3 37,87 FAILED
86 Serdar KARAGEÇİLİ Mühendislik Fakültesi
İnşaat Mühendisliği
Eğitim 0 0 0 2,9 36,82 FAILED
87 Yusuf Can AĞMELEK Mühendislik Fakültesi
İnşaat Mühendisliği
Eğitim 0 0 -10 2,3 19,58 FAILED
88 Kevser MUTAF Eğitim Fakültesi
İngilizce Öğretmenliği
Eğitim 69 90 0 2,9 74,58 SELECTED
89 Rozerin POLAT Eğitim Fakültesi
İngilizce Öğretmenliği
Eğitim 68 88 0 2,4 68,1 SELECTED
90 Sena ÇELİK Eğitim Fakültesi
İngilizce Öğretmenliği
Eğitim 60 100 0 2,4 66,75 SUBTITUTE 1
91 Safiye KOCALAR Sosyal Bilimler Enstitüsü
İktisat ABD
Eğitim 0 0 0 2,8 35,42 FAILED
92 Nihal ÖZBEK Sosyal Bilimler Enstitüsü
İktisat ABD
Eğitim 0 0 0 2,8 35,42 FAILED
93 Büşra DOKUMACIGİL Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Eğitim 38 32 0 2,6 51,42 FAILED
94 Neslihan BİLİK Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Eğitim 0 74 0 2,9 47,92 FAILED
95 Muhammet Enes AKSOY Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Eğitim 0 0 0 2,6 33,2 FAILED
96 Mehmet KILIÇASLAN Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Eğitim 0 0 0 2,5 32,5 FAILED
97 Sadiye ÇALIŞKAN Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Eğitim 0 0 0 2,2 29 FAILED
98 Beyzanur DEMİRKESEN Hukuk Fakültesi Eğitim 71 82 0 2,4 67,9 SELECTED
99 Yücel KESKİN Hukuk Fakültesi Eğitim 37 100 0 3,1 67,57 SELECTED
100 Osman ENDEZ Hukuk Fakültesi Eğitim 35 20 0 3,6 60,35 SUBTITUTE 1
101 Mehmet Emin ŞANSAL Hukuk Fakültesi Staj 45 0 0 3,3 57,23 FAILED
102 Tuğba SAYĞIDAR Hukuk Fakültesi Eğitim 37 48 0 2,7 54,63 FAILED
103 Ceren ALAGÖZ Hukuk Fakültesi Eğitim 35 32 0 2,9 53,87 FAILED
104 Serap DEMİR Hukuk Fakültesi Eğitim 39 36 0 2,6 52,48 FAILED
105 Halil İbrahim ŞİRİN Hukuk Fakültesi Eğitim 34 20 0 2,9 51,83 FAILED
106 Ruken YILMAZ Hukuk Fakültesi Eğitim 18 28 0 2,8 46,62 FAILED
107 Ufuk ELMAS Hukuk Fakültesi Eğitim 25 0 0 2,8 45,1 FAILED
108 Melike Beyza KARAOĞLAN Hukuk Fakültesi Eğitim 38 0 0 2,3 43,35 FAILED
109 Muhammed TEBERİK Hukuk Fakültesi Eğitim 18 0 0 2,4 37,4 FAILED
110 Aral ASLANSOY Hukuk Fakültesi Eğitim 0 0 0 2,8 36 FAILED
111 Ulaş AVŞAR Hukuk Fakültesi Eğitim 0 0 0 2,8 35,53 FAILED
112 Fatoş YAĞMURLU Hukuk Fakültesi Staj 0 0 0 2,7 34,72 FAILED
113 Ömer Orhan ÖĞÜT Hukuk Fakültesi Eğitim 0 0 0 2,6 33,2 FAILED
114 Müslim İhsan KARAYILAN Hukuk Fakültesi Eğitim 0 0 0 2,5 32,5 FAILED
115 Esra VURAL Hukuk Fakültesi Staj 0 0 0 2,3 30,63 FAILED
116 Ali Can ÖZTÜRK Hukuk Fakültesi Staj 0 0 0 2,3 30,63 FAILED
117 Deniz ARISAN Hukuk Fakültesi Eğitim 0 0 0 2,2 29 FAILED
118 Rukiye BAŞTUHAN Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Hemşirelik
Eğitim 31 60 0 2,6 53,4 FAILED
119 Edanur KESKİNÖZ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Hemşirelik
Eğitim 35 0 0 2,3 42,65 FAILED
120 Melike GÜLTEKİN Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Hemşirelik
Staj 17 0 0 2,6 39,73 FAILED
121 Musab TAŞ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Görsel İletişim Tasarımı
Eğitim 16 10 0 2,5 39,02 FAILED
122 Muhammet Can BORA Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Görsel İletişim Tasarımı
Eğitim 16 0 0 2,5 37,98 FAILED
123 Hazer KARAKURT Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Görsel İletişim Tasarımı
Eğitim 0 0 -10 2,8 25,65 FAILED
124 Ebru KEKLİKCİ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 39 52 0 3,6 67,13 SELECTED
125 Mustafa KAYA Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 51 93 0 2,6 65 SELECTED
126 Melek ARSLAN Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 26 28 0 3,8 61,43 SUBTITUTE 1
127 Lına MANLA Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 43 78 0 2,7 61,12 SUBTITUTE 2
128 Gülbahar BOZKURT Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 32 36 0 2,9 53,18 FAILED
129 Sena Nur DEGER Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 26 50 0 2,5 48,75 FAILED
130 Ali KASIRGA Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 28 20 0 2,7 48,1 FAILED
131 Deniz BOZTAŞ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 0 0 0 3,2 40,9 FAILED
132 Ayşe YAZGAN Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 0 0 0 3,1 39,5 FAILED
133 Türkmen Uğur YILMAZ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 23 0 0 2,3 37,63 FAILED
134 Hüseyin Emre DÜZEN Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 0 0 0 2,5 32,62 FAILED
135 Mustafa GÖK Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 0 0 0 2,5 32,38 FAILED
136 Tuğrul Can GÜDÜL Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 0 0 0 2,3 30,52 FAILED
137 Ömer Faruk YILMAZ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 0 0 0 2,2 29 FAILED
138 Oğuzhan AKKUŞ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Eğitim 0 0 -10 2,6 24,02 FAILED
139 Beyazıd Bestami KÖLEMEN Fen Bilimler Enstitüsü
Elektronik Bilgisayar Mühendisliği ABD
Staj 0 0 0 2,8 35,42 FAILED
140 Furkan POLAT Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 72 90 0 3,8 86,83 SELECTED
141 Berfin Deniz ÇAKMAK Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 77 72 0 2,9 75,03 SELECTED
142 Ömer İŞÇİOĞLU Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 76 84 -10 3,6 74,88 SELECTED
143 Onur ŞAHİN Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 66 70 0 3 71,7 SELECTED
144 Halil İbrahim SIĞINAN Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 54 60 0 3,1 67,4 SUBTITUTE 1
145 Müslüm BOZKURT Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 49 52 0 3,3 66,67 SUBTITUTE 2
146 Doğan YARDI Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 56 46 -10 3,5 60,9 SUBTITUTE 3
147 Osman KARAOĞLAN Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 56 58 0 2,2 57,77 FAILED
148 Mehmet Burak KÖKER Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Staj 57 36 0 2,2 54,47 FAILED
149 Emine İlknur AKGÜN Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 43 0 0 2,6 48,48 FAILED
150 İbrahim Halil DEMİRER Mühendislik Fakültesi
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Eğitim 28 0 0 3 48,25 FAILED
151 Eyüp Kazım GÖYMEN Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Eğitim 61 86 0 3,8 82,03 SELECTED
152 Mehmed Abdullah ÇAVAŞ Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Eğitim 60 82 0 3,5 77,82 SELECTED
153 Furkan AYDEMİR Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Eğitim 84 90 0 2,5 75,75 SELECTED
154 WISSAM ARMNAZI Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Eğitim 83 88 0 2,4 73,93 SELECTED
155 Mehmet TAŞ Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Staj 72 94 0 2,7 73,9 SUBTITUTE 1
156 Erdenay ÖZKANLI Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Eğitim 68 99 0 2,3 69,28 SUBTITUTE 1
157 Rıdvan DAYANÇ Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Eğitim 55 73 0 2,3 60,02 SUBTITUTE 3
158 Hılmi KILINÇ Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Eğitim 0 0 0 2,8 36,23 FAILED
159 Yunus AKDAĞ Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Staj 0 0 0 2,8 36 FAILED
160 Zeynep TOY Mühendislik Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği
Eğitim 0 0 0 2,8 35,88 FAILED
161 Nilüfer GÜRSEL Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Beslenme ve Diyetetik
Staj 57 88 -10 3,3 65,33 SELECTED
162 Tuğçe ŞENTÜRK Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Beslenme ve Diyetetik
Eğitim 51 40 0 2,6 57,4 FAILED
163 Seda YAĞIZ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Beslenme ve Diyetetik
Eğitim 40 50 -10 3,2 52,4 FAILED