HASAN KALYONCU
ÜNİVERSİTESİ

www.hku.edu.tr

Formasyon Staj Listesine Buradan Ulaşabilirsiniz


Yayın Tarihi: 09.02.2018


Paylaş

Formasyon staj dosyasını buradan indirebilirsiniz.

S/N Ad Soyad BÖLÜM Staj Yapılacak Okul
1 Serkan İSLAMOĞLU Beslenme ve Diyetetik TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2 Gözde GÖBÜL Beslenme ve Diyetetik TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3 Eda ASOĞLU Beslenme ve Diyetetik TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
4 Ece Oya ŞENOL Beslenme ve Diyetetik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
5 Revza Bahar OĞUZ Beslenme ve Diyetetik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
6 Şüheda Sena BOZKURT Beslenme ve Diyetetik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
7 Şeyda ERBİLİR Beslenme ve Diyetetik  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
8 Tuğçe TİTİZ Beslenme ve Diyetetik  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
9 Feyza Ebru GÜZEL Beslenme ve Diyetetik  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
10 Tuğçe Nur ÖZKANLI Beslenme ve Diyetetik  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
11 Semra Ezgi YUĞURCU Beslenme ve Diyetetik  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
12 Elif Nur ELÇİ Beslenme ve Diyetetik  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
13 Miyase ÇELİK Biyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
14 Ezgi ERALP (ARICA) Biyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
15 Ufkun ÖZDEMİR Biyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
16 Şifa ÖZ Biyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
17 Gökçen ESER Biyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
18 Burçak SERT Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
19 Semra TABUK Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
20 Şükran TOY Ebelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
21 Hülya KOLUÇOLAK Ebelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
22 Zeynep ALBAYRAM Ebelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
23 Nurhan KARATEKİN Ebelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
24 Selma SEÇKİN Ebelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
25 Hurşit Yuşa ÇÖMEZ Fizik GAZİANTEP LİSESİ
26 Fatma ARKALI Fizik GAZİANTEP LİSESİ
27 Mevlüt ÖZALP Fizik GAZİANTEP LİSESİ
28 Mahmut ASLAN FTR BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
29 Nermin PAYMAN FTR BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
30 Ayşe Nur TAŞER FTR BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
31 Yağmur ÜSTÜN Hemşire TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
32 Zehra TEKAYAK (YANARATEŞ) Hemşire TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
33 Betül GÖK Hemşire TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
34 Emine ÇETİN Hemşire TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
35 Fatma KUYUCU Hemşire TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
36 Nurcan ŞİRİNKAYA Hemşire TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
37 Mesut GÜNDOĞDU Hemşire TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
38 Mustafa BAŞIBÜYÜK Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
39 Bedir ÖZDEMİR Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
40 Ümit YILDIZ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
41 Dilşad CİNAL Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
42 Neslihan POYRAZ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
43 Ayten SAKARYA Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
44 Gülçin TAŞKIRAN Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
45 Züleyha YILMAZ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
46 Fatma Gül YÜKSEL Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
47 Muazzez BİLGİÇ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
48 Fatma Bengü KAYA Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
49 Muazzez DUMAN Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
50 Derya YILMAZ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
51 Narin AKÇİÇEK Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
52 Fatma ASLANTAŞ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
53 Gülten AKTAŞ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
54 Ayşegül MUTLU YILDIZGÖZ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
55 Havva OĞUZ UYANIK Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
56 Meltem DEĞİRMENCİ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
57 Cemile KUŞTİMUR Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
58 Derya DOĞAN YEGİN Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
59 Hatice TATAR (ŞAHAN) Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
60 Rümeysa Nur TONGUZ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
61 Saadet KILINÇ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
62 Erva Nur ADIYAMAN Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
63 Mehmet Ali OKUKÇU Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
64 Eda DİRİM TURŞUCU Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
65 Ayşegül TOPRAK Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
66 Pınar DÜRMÜŞ ÖZŞAHİN Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
67 Cansu ERDOĞAN Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
68 Ecem EREN ÖZTÜRK Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
69 Sakine BÜYÜKNİSAN Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
70 Döne DELKHAH Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
71 Sümeyye BAHÇECİ Hemşirelik  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
72 Emine AKSOY İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
73 Mehmet PEKMEZCİ İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
74 Mustafa Yahya SATILOĞLU İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
75 Nevim ÇELİKAL İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
76 Gözde ŞİMŞEK İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
77 Gülşah GÜLTEKİN İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
78 Simge Helin ÖKSÜZLER İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
79 Ömer ŞİMŞEK İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
80 Merve YABALAR (DÜRGECİ) İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
81 Pelin KARAOĞLU İktisat ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
82 Mikail YÜCAL İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
83 Harika DEPREM İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
84 Nesrin SÖNMEZ İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
85 Seçil AYDIN İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
86 İbrahim YALÇINGİL İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
87 Murat MAMATOĞLU İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
88 Mehmet GEMİCİ İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
89 Eyüp KISA İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
90 Ayhan DÜZ İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
91 Abdullah KÜLLÜK İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
92 Gökhan ERDOĞAN İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
93 Sait AKBEKİROĞLU İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
94 Mehmet Selçuk AKPOLAT İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
95 Erol POLAT İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
96 Emine DİKİCİ İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
97 Nuray CEYHAN İşletme ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
98 Ömer ARSLAN İşletme  ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
99 Ahmet Raşid ŞİMŞEK Kimya GAZİANTEP LİSESİ
100 İsa KUNDUZUNKARASI Kimya GAZİANTEP LİSESİ
101 Nazife Fulya BUĞUR Kimya GAZİANTEP LİSESİ
102 Duygu ERBİLGİN Kimya GAZİANTEP LİSESİ
103 Derya DELİKOYUN Psikoloji GAZİANTEP LİSESİ
104 Muhammed Semi YILMAZ Psikoloji GAZİANTEP LİSESİ
105 Dilara DAİ Psikoloji GAZİANTEP LİSESİ
106 Bürgem Tuğba TUNÇ Psikoloji GAZİANTEP LİSESİ
107 Hatice KÜRTBAĞI Psikoloji GAZİANTEP LİSESİ
108 Sümeyye BEĞENDİ Psikoloji  GAZİANTEP LİSESİ
109 Mustafa KAYA Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
110 Ferhat CURA Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
111 Merve İNCİ Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
112 Sevde BOZATLI Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
113 Rabia İZCİ Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
114 Yağmur SUBAŞI Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
115 Fahriye ÇÖMEZ Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
116 Merve ÖZUFACIK Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
117 Memik TANKİŞİ Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
118 Seda Önay OĞUZ Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
119 Rahime Nazlıcan KARA Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
120 Orçun ŞEN Psikoloji  YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
121 Ayşegül ÇEVİK Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
122 Hatice Deniz ZEYTÜN Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
123 Kübra Efendioğlu Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
124 Merve YAŞAR Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
125 Fehime DEMİR Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
126 İbrahim DEMİR Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
127 Necla KANALICI Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
128 Nagihan DEMİREL Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
129 Zeynep KAPLAN Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
130 Güzin TALANTEMUR Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
131 Eda YILMAZ Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
132 Hande DUTAR Psikoloji  SEBAHATTİN ZAİM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
133 Mehmet ÇİLOĞLU Psikoloji  GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ
134 Seda ÇABUK Psikoloji  GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ
135 Şeyda ERDOĞAN Psikoloji  GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ
136 Ebru AYTEKİN Psikoloji  GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ
137 Kübra SARIGÜL Psikoloji  GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ
138 Hazal BULGUROĞLU Psikoloji  GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ
139 Umut Can YILDIRIMER Psikoloji  ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
140 Burcu URUL Psikoloji  ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
141 Fatime Esra PARLAK Psikoloji  ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
142 Esma KOLSUZ Psikoloji  ALİ TİRYAKİOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ
143 Şeyda Gizem NACAR Psikoloji  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
144 Hüseyin MÜJDE Psikoloji  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
145 Melis SÜYÜR Psikoloji  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
146 Ferhattin YİĞİT Psikoloji  TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
147 Yunus ARICI Sağlık Memurluğu  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
148 Bektaş Ozan GÜRBÜZ Sağlık Memurluğu  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
149 Hakan KUŞTİMUR Sağlık Memurluğu  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
150 Zeynep ŞİT Sağlık Memurluğu  BİNBAŞI DÜNDAR TAŞER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ