HASAN KALYONCU
ÜNİVERSİTESİ

www.hku.edu.tr

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Kayıt Hakkı Kazanan Asil-Yedek Aday Listeleri


Yayın Tarihi: 31.07.2017


Paylaş

T.C. HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
DUYURU


PROGRAMLARA ASİL OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 01 - 02 - 03 AĞUSTOS 2017 TARİHLERİNDE SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.)
PROGRAMLARA YEDEK OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 04 AĞUSTOS 2017 TARİHLERİNDE SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.). ASİL LİSTEDEN ADAYLAR İLE KONTENJAN DOLMADIĞINDA, YEDEK LİSTEDEN SIRASI İLE ADAYLAR KAYIT YAPTIRMAK İÇİN ÇAĞRILACAKTIR.
KESİN KAYITTA İSTENEN BELGELER:

 

  1. Onaylı Lisans Diploma veya Çıkış Belgesi (Henüz mezun olmamış öğrencilerden başvurduğu yarıyıl sonunda mezun olabileceğini gösterir belge) veya Diploma veya geçici mezuniyet belgesi aslı,
  2. Onaylı Lisans Transkript Aslı (Belge Aslı Enstitüde kalacaktır.)
  3. Lisansüstü Eğitim Sınavı (ALES) Sonuç Belgesi aslı
  4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
  5. Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için)
  6. İkametgâh belgesi
  7. 4 adet fotoğraf
  8. İlgili programın öğrenim ücretinin yatırıldığını gösterir banka dekontu
  9. Özel öğrenci olarak başvuran adayların özel öğrenci başvuru dilekçesi
  10. Özel öğrenciler için ders kayıt ücretini gösterir banka dekontu
  11. Yabancı uyruklu adaylar için ayrıca öğrenim vizesi
  12. Ders kayıt dilekçesi (Kayıt sırasında doldurulacaktır.)
  13. Başvuru dilekçesi ve Online Başvuru Formu

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI KAZANAN  ASİL LİSTESİ

S. No:

ADI  SOYADI

1 KAMİLE MERVE KARATEL
2 VATFA BÜŞRA EMEK
3 SAADET GÖK
4 M.EMRE YÜZER
5 AYŞENUR ÖZSARAÇ
6 MUSTAFA GÜVEN
7 BÜŞRA DURMUŞ
8 EMRE YILDIRIM
9 OKAN SAVAŞ
10 ELİF DİLAN ATILGAN
11 VEYSEL TEKPINAR
12 ENGİN RAMAZANOĞLU
13 ŞAHİN ÇAKIR
14 YASİN TALU
15 NESLİHAN TORUN
16 ALİ HASSAN
17 FERHAT ALTINDAĞ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI KAZANAN  YEDEK LİSTESİ

S. No:

ADI  SOYADI

1 TUBA AÇIKYOL
2 BEGÜM SEREN ADANAN
3 ADEM BAYRAMOĞLU
4 FATMA RUKEN ÇİFTÇİ
5 NECMİ GÖKPINAR
6 ERTUNÇ YILDIZ
7 ERTUĞRUL ÇAĞLAR PEKMEZ
8 GAMZE BULGAN
9 GÖNENÇ YAFES NATIK
10 ELİF NUR KOÇOĞLU
11 BURAK YILMAZ
12 GÜLSÜM ÇETİN
13 TEKİN ÖZDEMİR
14 MİKAİL YAŞAR
15 HALİT ŞAHİN
16 SEYİT AHMET KARADAĞ
17 MEHMET ÇAKIROĞLU
18 CELAL AK
19 EMİNE DUYGU GÜNGÖREN
20 MUSTAFA YILDIZLI

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON AD TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI KAZANAN  ASİL LİSTESİ

S. No:

ADI  SOYADI

1 PINARYAPICIOĞLU
2 ALİ SAVAŞ BABAT

HEMŞİRELİK AD YÜKSEK LİSANS PROGRAMI ASİL KAZANAN LİSTESİ

S. No:

ADI  SOYADI

1 BAKIR GÖKTAŞ
2 NURULLAH İLDEM
3 KÜBRA AKCAN
4 GÜLCEM FINDIKKIRAN
5 EMRE UZUN
6 SALİHA ÇELİK
7 OKAN KAYA
8 İBRAHİM BİLİR
9 GÜLSER KADAYIFÇI
10 ÖZLEM YEMİŞEN
11 NEVZAT KANDEMİR
12 ABDULKADİR ELÇİOĞLU
13 ZELİHA TURAN
14 SEBA BÜR
15 AYŞE KARTAL
16 GÜLİZAR MANOP
17 ZÜLAL SOYLU
18 HATİCE KOÇER
19 HATİCE AKDEMİR
20 İSMAİL AKSU

HEMŞİRELİK AD YÜKSEK LİSANS PROGRAMI YEDEK KAZANAN LİSTESİ

S. No:

ADI  SOYADI

1 TÜRKAN NARCİ PEHLÜL
2 MELİKE BAYARÇELİK
3 ŞULE YÜKSEL
4 EMRE KARAKEÇİLİ
5 MÜSLÜM DURSUN
6 DERYA KOYUN
7 MİTHAT ÜZÜMCÜ
8 FATMA TARGAN
9 EMİNE MELTEM POLAT
10 IŞIK NARCİ
11 CANAN KAYA
12 SELENAY DEMİR
13 SEVGİ YILDIZ
14 BİLAL TANSIK
15 NEDİM SORMAZ
16 ÇİĞDEM BİLDİRİCİ
17 NEZAHET YILMAZ

BESLENME VE DİYETETİK AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI ASİL KAZANAN LİSTESİ

S. No:

ADI  SOYADI

1 GÜLCAN BEKTAŞLI
2 BÜŞRA ÇİLOĞLU
3 ABDULLAH AKSOY
4 MERVE BOZTOPRAK
5  ÜMMÜ GÜLSÜM GÖZEN
6 MELİS KAR
7 AHMET ZENGİN
8 TÜLAY SÖNMEZ
9 BARAN BİNCAN
10 NESLİHAN KIZIKLI

BESLENME VE DİYETETİK AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI YEDEK KAZANAN LİSTESİ

S. No:

ADI  SOYADI

1 ELİF ÖZÇİFTÇİ
2 KEVSER KARTAL
3 BENAN ŞAHİN
4 ABDURRAHİM İDER
5 SEDAT ÇOŞKUNSU
6 LİNA BAHAP
7 FURKAN DEMİR
8 PELİN TOPBAŞ
9 ÖZLEM GÜLEÇOĞLU
10 İBRAHİM HALİL YEĞENOĞLU
11 ÜMÜT KARABAŞ
12 EVİN ALKAN
13 TÜRKAN AYKILIÇ
14 MERVE SÖNMÜŞ
15 DİLAN ÖZGÜN
16 ZELİHA DOLMA